Witam w Pracowni Projektowo-Artystycznej!

W mojej Pracowni  "Zaczarowane Wnętrze" rodzą się prace wykonane przeze mnie metodą Decoupage, polegającą na zdobieniu przedmiotów elementami papierowymi jak również ręcznie wyrabiam z wełny szczególnie ostatnio modne i efektowne filcowe kapelusze i czapki, filcowe kwiaty, filcowe szale, filcowe torebki, etui itp. Bez względu na zastosowaną technikę każdy egzemplarz, który opuszcza moją pracownię  jest unikatowy i niepowtarzalny.

Doradzam i realizuję zamówienia na prezenty okolicznościowe zarówno na uroczystości rodzinne (przyjęcia weselne, urodzinowe, rocznice ...)  jak i dla firm. Upominki Decoupage dedykowane konkretnej osobie, tworzone z myślą o upodobaniach obdarowanych osób to niezawodny sposób na niebanalny i niepowtarzalny podarunek. Każdy prezent z Decoupage na życzenie zdobię inicjałami, dedykacją, znakiem firmowym - wg potrzeb i upodobań. Szczególną popularnością cieszą się zestawy np. taca, pudełko na herbatę, podkładki, serwetnik itp. oraz elementy wystroju wnętrz, takie jak manekiny, parawany, lampy, które znakomicie aranżują przestrzeń i nadają wnętrzom wyjątkowego klimatu.

Dopełnieniem inspiracji w mojej twórczości artystycznej jest malarstwo i ceramika. Robię to, co sprawia mi wielką przyjemność, dzięki czemu jestem szczęśliwą kobietą.

Serdecznie zapraszamMagdalena Rydzewska

 

Najczęściej oglądane

torebkaCzarna
manekinKwiat
torebkaPomaranczowa
lampa
manekin czarny
torebkaZolta
manekinGazeta
komodkaZiola
manekinRozeTyl
manekinRoze
manekinCzarny