O mnie

O mnieOd kilku lat zajmuję sie Decoupage'm i filcowaniem.  Na początku było to moje hobby, które przerodziło się w wielką pasję. Dzisiaj mam już swoją firmę,  Pracownię Projektowo-Artystyczną "Zaczarowane Wnętrze". Mimo, że dużą część swojego czasu przeznaczam na projektowanie i aranżację wnętrz, to Decoupage i filcowanie są moimi ulubionymi zajęciami.  Decoupage umożliwia  własnoręcznie dekorowanie otaczających przedmiotów i przestrzeni. Dzięki tym drobnym dodatkom, każde wnętrze nabiera indywidualnego charakteru. Dbając o wyjątkowy, niepowtarzalny klimat Twojego domu wykonuję Decoupage według projektu na życzenie. Wyroby moje wykonane są bardzo starannie,  praca nad nimi sprawia mi wielką frajdę.

Od czasu kiedy rozpoczęłam „prace z filcem” mniej czasu poświęcam tradycyjnemu rysowaniu i malowaniu. Układanie włókien wełny na torebce, szalu (filcowanie) to malowanie wełną.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Centrum Ad ART, zajmującego się artterapią i rozwojem osobistym. Prowadziłam warsztaty w ramach tego Stowarzyszenia jak również w ramach popularnego Festiwalu dla kobiet - PROGRESSteron. Pracowałam m.in. z osobami niepełnosprawnymi w Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie. Prowadzę cykliczne warsztaty Decoupage i warsztaty filcowania w swojej pracowni oraz w miejscach wyznaczonych przez uczestników.

 

Najczęściej oglądane

torebkaCzarna
manekinKwiat
torebkaPomaranczowa
lampa
manekin czarny
torebkaZolta
manekinGazeta
komodkaZiola
manekinRozeTyl
manekinRoze
manekinCzarny